Meist

atemix-meeskond

Atemix Tööstusautomaatika OÜ

Atemix tehaste doktorid viivad iga tehase tippvormi ja aitavad seda vormi hoida.

Loome terviklikke ja toimivaid tööstusautomaatika ja tööstustarkvara lahendusi. Muudame tehaste tervisliku seisundi järgimise ja parandamise Ignition SCADA süsteemi abil lihtsaks, kogudes kõikide seadmete poolt edastatava info ühte lihtsasti hallatavasse keskkonda.

Oleme kuldsertifikaadiga Ignition SCADA integreerijad.

Atemixi eesmärk on tõsta iga tehase efektiivsust vähemalt 30 % ja seda aitavad saavutada meie automaatikainsenerid, keda kutsutakse ka “tehaste doktoriteks”. Kasutajasõbraliku tööstustarkvara terviklahenduse abil on võimalik igas tööstus- ja tootmisvaldkonna ettevõttes tõsta kvaliteet uuele tasemele. See ongi meie kirg!

Meie visioon on olla tööstusautomaatika, tööstustarkvara ja robootika valdkonna eestvedaja Eestis. Soovime tehastele pakkuda innovaatilisi, efektiivsust tõstvaid lahendusi ja parimat abi. Vaatame tulevikku ja juba täna otsime viise, kuidas tuua Eesti tehastesse Tööstus 4.0 lahendusi.

Soovime kasvada koos oma klientidega.

Mõtleme koos, kuidas muuta Sinu tehas efektiivsemaks ja kasumlikumaks – nii täna kui ka tulevikus. Soovid lõigata kasu tänapäevase tööstustarkvara eelistest? Võta meiega ühendust! 

0
aastat kogemust
0
% tootlikkuse kasv
0
kasutajasõbralik keskkond

Miks valida Atemix?

Me oleme võimekad!

Suudame siduda süsteemi eri osad üheks tervikuks. Liidestame ka vanemad seadmed kaasaegsete monitooringu- ja juhtimissüsteemidega. See on Atemixi mõistes „täislahenduste loomine“.

Meie meeskond on kirglik

Meil töötavad insenerid, kes on loomult leiutajad. Panna üks süsteem tööle, kõigi takistuste kiuste – siin on meie adrenaliin! See on Atemixi mõistes „pühendunud meeskond“.

Me oleme kiired

Suudame vajadusel väga operatiivselt reageerida. Kui midagi juhtub, oleme kohal ja aitame. Hoiame sajaprotsendiliselt korras meie hoolde antud süsteeme. See on Atemixi mõistes „kiire reageerimine“.

KLIENDID

Valik kliente, kes on otsustanud oma tehaste efektiivsust Atemixi lahenduste abil tõsta

Soovid oma tootmist efektiivsemaks muuta?

Atemixi tehaste doktorid viivad iga tehase tippvormi ja aitavad seda vormi hoida.